Zeytinyağı

Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Litre

47 ₺
Meyvemsi tadı ile sofralarınızdaki her lezzetle uyumu yakalayacak olan Natürel Sızma Zeytinyağı ile lezzeti yeniden deneyimleyeceksiniz. Zeytinin dalındaki doğallığını koruyarak elde edilen ve keyifle..

Naturel Sızma Zeytinyağı 2 Litre

84 ₺
Olgunlaşma evresine gelmemiş olan zeytinlerin sabırsız lezzeti Natürel Sızma Zeytinyağı; içeriği ile zengin, tadı ile farklı bir deneyim… Sadece ekmekle bile tüketebileceğiniz kadar aromatic ve leziz ..

Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Litre

195 ₺
Henüz olgunluğa ermemiş olan zeytinlerin toplanması ile başlayan bu lezzet her lokmanıza ayrı bir tat katacak. Oleik cinsinden asit oranının en fazla %0,8’leri gördüğü Natürel Sızma Zeytinyağı, soğuk ..

Zeytinyağı Erken Hasat 1 Litre

51 ₺
Kahvaltılarınıza, yemeklerinize, salatalarınıza soğuk sıkım ile elde edilen Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı’nın lezzetini katın. Ayvalık’ın bereketli ve sağlık zengini topraklarında yetişen zeyti..

Zeytinyağı Erken Hasat 2 Litre

92 ₺
Hem sağlıklı hem lezzetli olan Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağımızla sofralarınız daha zengin olacak. İçeriğinde bulunan fenolik bileşenler ve antioksidanlar ile sağlıklı beslenmeyi destekliyor. Ç..

Zeytinyağı Erken Hasat 5 Litre

215 ₺
Kalabalık sofraların ve zengin menülerin her lokmasında Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı’nın lezzeti olsun. Ekim ve Kasım aylarında, zeytinin çağla halindeyken toplanması ile elde edilen Erken Has..

Zeytinyağı Sinolea 1 Litre

50 ₺
En kaliteli zeytinyağı elde etmek için kullanılan yöntemdir. Bir makine ya da işlem gerektirmeden zeytin hamuruna çok yavaş hareketlerle daldırılan çelik plakalar üzerine yapışan zeytinyağı toplama de..

Zeytinyağı Sinolea 2 Litre

100 ₺
Çok hassas ve incelikli bir üretimle elde edilmiş kaliteli zeytinyağı çeşidimizdir. Sabır ve zamanla işlenen Sinolea Natürel Sızma Zeytinyağı, zeytinin hamuruna yavaşça batırılan çelik plakalardan aka..

Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 0,5 Litre

31 ₺
Henüz olgunlaşma evresine ulaşmamış zeytinlerden özenle toplanarak, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen, asit oranı oleik asit cinsinden en fazla %0,8’e kadar olan zeytinyağımızdır. Santrifüj sistemiyl..

Naturel Sızma Zeytinyağı Cam Şişe 1 Litre

52 ₺
Daha olgunlaşmadan dalından toplanan zeytinlerle elde edilen Natürel Sızma Zeytinyağı ile sofralarınıza lezzet katın. Soğuk sıkım yöntemiyle sıkılan yağın oleik asit cinsinden asit oranı en fazla %0,8..

Zeytinyağı Erken Hasat Cam Şişe 0,5 Litre

33 ₺
Henüz çağla halindeyken ekim-kasım aylarında toplanan zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen zeytinyağıdır. Zeytinin olgunluk döneminden daha az; (6-8 kg’dan 1 lt) ama daha düşük asititede ve..

Zeytinyağı Erken Hasat 1 Litre Cam Şişe

56 ₺
Sofranıza ayrı bir lezzet katacak olan Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı sağlığı da içinde barındırıyor. Fenolik bileşenler ve antioksidanlar açısından oldukça zengin olan Erken Hasat Naturel Sızma..

Sinolea Zeytinyağı Cam Şise 0,5 Litre

35 ₺
Her tadın peşinden gitmeyen, damağındaki lezzeti hatırladıkça mutlu olan gurmeler için çok seçkin bir tat olan sinolea zeytinyağı sizin de sofranıza zenginlik katacak. İnce plakaların zeytin hamuruna ..

Sinolea Zeytinyağı Cam Şise 1 Litre

60 ₺
En kaliteli zeytinyağı elde etmek için kullanılan yöntemdir. Bir makine ya da işlem gerektirmeden zeytin hamuruna çok yavaş hareketlerle daldırılan çelik plakalar üzerine yapışan zeytinyağı toplama de..
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Ayvalık yöresinde dünyanın en iyi zeytinyağlarından biri üretilir. Yörenin yağı lezzet ve aroma bakımından karakteristiktir. Zeytinyağı üretiminde yalnızca yörenin zeytinlerinden faydalanırız. Sezondaki verime göre ham zeytin ihtiyacımızı gene yöreden ya başka tarlaları kiralayarak ya da tanıdıklarımızdan tane zeytin alarak karşılarız. 

Sezonun ilk yağını heyecanla bekleriz. Tanklara yağın basılmasıyla dünyanın en güzel kokusu tesisin her noktasına sızar. Günler yorucu geçer, ama gün sonunda tesisten çıkmak istemeyiz. Sezona ekim ayının ilk günlerinde başlarız. Bundaki amacımız daha meyvemsi, daha aromatik yağ elde etmektir. 

Zeytinlerimizi 27°'yi geçmeyecek sıcaklıkta sıktırırız. Sabah kahvaltılarında bir çanak yağı ekmek banarak tüketmek alışkanlığımızdır. Böylesi lezzetli ve sağlıklı bir alışkanlığı bütün zeytinyağı tutkunları ile paylaşmak da en büyük keyiflerimizdendir. 1lt, 2 lt ve 5lt ambalajlar standart ambalajlarımızdır. Zeytinyağı çeşitlerimiz hasat mevsimi ve zeytinin sıkılma biçimine göre: soğuk sıkım natürel sızma, erken hasat natürel sızma ve sinolea zeytinyağıdır. Natürel birinci ya da Riviera tipi zeytinyağı bulunmaz.  Bazen bir fotoğraf gelir telefonlarımıza, bir kahvaltı sofrasında bir kase zeytinyağı yanında taze ekmek… Anlarız ki bir müşterimiz tıpkı bizim gibi zeytinyağı sarhoşluğuna kapılmıştır, büyük bir keyif duyarız.