Teslimat Ve İade Koşulları

TESLİMAT BİLGİLERİ

*Ayvalık Sepeti’nin değerli müşterileri, hafta içinde yaptığınız alışverişlerinizde, ödeme hesabımıza geçtikten sonraki günde sevkiyat için ürünleri kargo firmasına teslim etmekteyiz. Batı illerimiz için teslimat süresi 1-3 gün; Doğu illerimiz için teslimat süresi 3-4 gündür.

*Bayram, yılsonu ve diğer tatillerde firmamızdan kaynaklanmayan kimi aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu sebeple bu dönemlerdeki tatilleri göz önünde bulundurarak siparişlerinizi organize etmenizi tavsiye ederiz.


*Belirtilen teslimat sürelerini aşan gönderi durumlarında iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp siparişinizin detaylı gönderi bilgilerini talep edebilirsiniz.

*Kargoyu teslim alırken kolide genel bir kontrol yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tespit ettiğiniz herhangi bir deformasyon, ambalajlarda akma, kırılma neticesinde kargo görevlisinden ürünlerin firmaya geri iadesini talep edebilirsiniz. Kargodan kaynaklanan hatalar için sorumluluk firmamıza aittir. 


İADE KOŞULLARI

Ayvalık Sepeti’nden aldığınız ürünleri herhangi bir sebep neticesinde, fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün içinde geri iade edebilirsiniz. 

 

İade koşulları şöyledir:

 

1* İade edilecek ürünler orijinal ambalajlarında gönderilmeli, ambalaj değişimi yapılmamalıdır.

2* Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

3* Ambalaj kapağı açılıp suyunda eksiltme ya da çoğaltma yapılmış ürünler kabul edilmemektedir.  

4* Ürün faturası ile birlikte gönderilmelidir.

5* Ürün gönderimi teslim alınmış kargo ile yapılmalıdır.